Versenyek

2016. évi versenyek időpontjai 

Sportág Időpont/helyszín
Női kosárlabda okt. 22. 16:00:00 DEAC
okt. 29. 16:00 Lónyay Ref. Gimn. és Koll.
nov. 5.  18:00:00 Vasas Akadémia
nov. 12. 18:00 Lónyay Ref. Gimn. és Koll.
nov. 19. 13:00:00 Szolnoki MÁV SE
dec. 10.  17:00:00 Nyíregyházi Kosársuli
dec. 18. 17:00:00 Kecskeméti KC
Kézilabda okt. 30. 15:00 Gabányi - Junior
okt. 30. 17:00 Gabányi - Felnőtt
nov. 27. 15:00 Gabányi - Junior
nov. 27. 17:00 Gabányi - Felnőtt
dec. 11. 15:00 Gabányi - Junior
dec. 11. 17:00 Gabányi - Felnőtt
MAFC-BME Röplabda okt. 23. 16:00 BME Sportközpont
nov. 13. 16:00 BME Sportközpont
nov. 20. 16:00 BME Sportközpont
dec. 2. 17:45 BME Sportközpont
dec. 11. 16:00 BME Sportközpont
okt. 30. 18:00 Kazincbarcika
nov. 4. 18:00 Szolnok
nov. 11. 17:00 Debrecen
Squash nov. 5-6. összevont verseny -  Griff Squash Club
nov. 19. "D" verseny - Budakalász Sportcsarnok
dec. 17-18. összevont verseny - Rózsadombi Squash Club
Bercsényi női röplabda okt. 21. 20:30 Bercsényi Koll.
nov. 4. 20:30 Bercsényi Koll.
nov. 13. 17:00 Rétköz u. 39.
nov. 25. 20:30 Bercsényi Koll.
dec. 2. 20:30 Bercsényi Koll.
dec. 10. 10:00 Lakkozó u. 1.
MAFC-Kármán Röplabda okt. 21. 18:50 Kántorné stny. 1-3.
nov. 8. 18:50 Bercsényi Koll.
nov. 15 18:50 Bercsényi Koll.
nov. 22. 18:50 Bercsényi Koll.
dec. 7. 18:30 Tavaszmező u. 17.
dec. 13. 18:50 Bercsényi Koll.
MAFC-Vásárhelyi Röplabda okt. 13. 18:30 Bercsényi Koll.
nov. 10. 18:30 Bercsényi Koll.
nov. 17. 18:30 Bercsényi Koll.
nov. 24. 18:30 Bercsényi Koll.
nov. 30. 20:20 Villányi út 27.
dec. 8. 20:40 Sashalmi tér 1.
dec. 15. 18:30 Bercsényi Koll.
MAFC-Schönherz Férfi Röplabda okt. 11. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (ffi)
okt. 18. 20:30 Hungária krt. 9-11. (ffi)
nov. 8. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (ffi)
dec. 6. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (ffi)
dec. 10. 14:00 Nemes u. 56-60. (ffi)
MAFC-Schönherz Női Röplabda okt. 17. 19:30 Bartók Béla krt. 141. (női)
nov. 7. 18:45 Hungária út 36. (női)
nov. 16. 18:20 Kondor Béla stny. 10. (női)
nov. 22. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (női)
nov. 29. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (női)
dec. 6. 18:45 Zápor u. 90. (női)
dec. 13. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (női)
MAFC-Wigner Női röplabda okt. 26. 18:30 Bercsényi Koll.
nov. 4. 18:00 Hungária út 36.
nov. 9. 18:30 Bercsényi Koll.
nov.12. 15:00 Bogdánfy u. 10/B
nov. 17. 18:15 Könyves Kálmán krt. 28.
nov. 23. 18:30 Bercsényi Koll.
nov. 29. 18:30 Száva u. 1.
dec. 6. 18:15 Villányi út 27.
MAFC-BME Vízilabda okt. 16. 19:30 Hajós A. 33m-es
nov. 6. 17:00 Tüzér utcai uszoda
nov. 13. 19:30 Hajós A. 33m-es
nov. 20. 17:00 Tüzér utcai uszoda
dec. 4. 19:30 Hajós A. 33m-es
dec. 11. 19:00 Budafok
MAFC-Martos Kosár okt. 16. 18:00 Menyecske u. Ált. Isk.
okt. 27. 20:00 Hermann O. Ált. Isk.
nov. 2. 20:30 Menyecske u. Ált. Isk.
nov. 21. 20:30 Rózsakerti D. I. Ref. Ált. Isk.
dec. 4. 18:00 Menyecske u. Ált. Isk.
MAFC-BME Kosár okt. 14. 19:30 HIT Park Labdacsarnok
okt. 20. 20:45 Szent Benedek Gimnázium
okt. 30. 16:00 Menyecske u. Ált. Isk.
nov. 11. 20:20 Toldy Ferenc Gimnázium
nov. 20. 16:00 Menyecske u. Ált. Isk.
nov. 27. 19:00 Babits Mihály Gimnázium
dec. 4. 16:00 Menyecske u. Ált. Isk.
dec. 11. 19:00 Zrínyi M. Gimnázium
dec. 16. 20:50 Menyecske u. Ált. Isk.
dec. 18. 18:00 Menyecske u. Ált. Isk.
Kosársuli okt. 15. 19:30 Gabányi - U20
okt. 29. 19:30 Gabányi - U20
nov. 5. 15:15 Szeged Városi Sportcsarnok - U20
nov. 12. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok - U20
nov. 19. 18:00 Gabányi - U20
dec. 11. 14:45 Gabányi - U20
dec. 14. 16:00 Arena Savaria - U20
okt. 16. 18:00 Gabányi - NB I. B
okt. 22. 16:00 Eszterházy Csarnok Eger - NB I. B
nov. 2. 18:00 Gabányi - NB I. B
nov. 13. 18:30 Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös - NB I. B
nov. 20. 18:00 Gabányi - NB I. B
dec. 7. 18:00 Gabányi - NB I. B
dec. 18. 18:00 Békés Városi Sportcsarnok - NB I. B
okt. 15. 17:30 Gabányi - NB I. A
okt. 25. 16:00 Sport 11 - NB I. A
okt. 29. 17:30 Gabányi - NB I. A
nov. 5. 18:00 Szeged Városi Sportcsarnok - NB I. A
nov. 12. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok - NB I. A
nov. 19. 16:00 Gabányi - NB I. A
dec. 11. 12:00 Gabányi - NB I. A
dec. 14. 18:30 Arena Savaria - NB I. A